Sultangazi Belediyesi İletişim, Telefon, Adres

Sultangazi Belediyesi İletişim, Telefon, Adres. İstanbul Sultangazi Belediyesi Telefon No kaç? Sultangazi Belediyesi İletişim Bilgileri, Sultangazi Belediyesi şikayet hattı, Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi numarası,

Sultangazi Belediyesi Telefon No: 444 23 32

Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi: 444 23 32

Sultangazi Belediyesi Adres: Adres Uğur Mumcu Mahallesi Atatürk Bulvarı No:54 Sultangazi | İstanbul | Türkiye

  • Fax 0212 459 34 11
  • Mail cagri@sultangazi.bel.tr
  • KEP sultangazibelediyesi@hs01.kep.tr

Çağrı Merkezi İstek Şikayet Sistemi

Artık Bir Tuş Kadar Yakınız Size

Çağrı merkezine gelen her istek şikayet; ilgili birimler aracılığı ile mutlaka sonuçlandırılmakta, süreç ve sonuç hakkında vatandaşlara bilgi verilmektedir. Telefonla gelen istek şikayetlerin yanı sıra web sitesinden gelen istek ve şikayetler de profesyonel sürece tabii tutularak sonuçlandırılmakta, vatandaşa e-posta ve/veya  telefon aracılığı ile bilgi dönülmektedir.

Sultangazi Belediyesi’nde çağrı merkezi hizmeti, vatandaşı memnun etme esasının bilincinde olan profesyonel bir ekip tarafından yürütülmektedir. Çağrı merkezi aracılığı ile vatandaşların belediyeye gelmeden kolay ve hızlı hizmet alması sağlanmaktadır.

Bununla birlikte Sultangazi Belediyesi Çağrı Merkezi vatandaşlardan gelen istek ve şikayetler doğrultusunda adres bazlı olarak beklentileri ve şikayetleri tespit etmekte ve bu bilgileri analiz ederek, değerlendirilmek üzere ilgili birimlere ulaştırmaktadır. Bu şekilde kişiye ve bölgeye, ihtiyaca uygun hizmet verilmeye çalışılmakta, öneriler değerlendirilerek projeler geliştirilebilmektedir.

444 23 32

(Visited 17 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir