Sivas Zara Belediyesi Hangi Parti, Zara Belediye Başkanı Hangi Partiden?

Sivas Zara Belediyesi Hangi Parti. Sivas Zara Belediye Başkanı Hangi Partiden? Sivas Zara Belediye Başkanı Kim? Sivas Zara Belediye Başkanı Hangi Partili? Sivas Zara Belediyesi Meclis Başkanı Kim? Sivas Zara Belediyesi Meclis Üyeleri isim listesi:

ZARA BELEDİYE BAŞKANI KİM: FATİH ÇELİK

ZARA BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİLİ: MHP

ZARA BELEDİYE BAŞKANI NERELİ: SİVAS  

ZARA BELEDİYE BAŞKANININ MESLEĞİ NE: MUHASEBECİ

ZARA BELEDİYESİ MESLİS BAŞKANI KİM? FATİH ÇELİK

ZARA BELEDİYESİ MESLİS ÜYELERİ:  LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ

FATİH ÇELİK KİMDİR?

1982 yılıda Zara’nın Korkut Köyü’nde doğdu. İlk ve Orta öğrenimini Zara Gazi İlköğretim okulunda, lise eğitimini Zara Çok Programlı Lisesinde tamamlamıştır. Üniversite eğitimini Cumhuriyet Üniversitesi Cumhuriyet Meslek Yüksekokulu Muhasebe bölümünde Önlisans derecesi ile tamamlamıştır. Lisans Eğitimini Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde tamamlamıştır. Yüksek Lisans eğitimini ise Cumhuriyet Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Muhasebe-Finans ve Bankacılık alanında tamamlamıştır.

2005 yılından itibaren muhasebecilik mesleği ile tanışmıştır. Ayrıca Sosyal Güvenlik Danışmanlığının yanısıra Adalet Bakanlığı ceza mahkemelerinde uzlaştırıcı, Arabuluculuk ve Bilirkişilik yapmaktadır.

Ülkü Ocaklarında ve MHP Sivas İl Başkanlığında İl muhasebeciliği, İl Başkan yardımcılığı  ve bölge Başkanlığı gibi çeşitli görevlerde bulunmuştur.
31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçiminde Belediye Başkanı olarak seçilmiştir. Fatih Çelik evli ve iki çocuk babasıdır.

(Visited 20 times, 1 visits today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir