Sivas Gemerek Belediyesi Hangi Parti,Başkanı Hangi Partiden?

Sivas Gemerek Belediyesi Hangi Parti. Sivas Gemerek Belediye Başkanı Hangi Partiden? Sivas Gemerek Belediye Başkanı Kim? Sivas Gemerek Belediye Başkanı Hangi Partili? Sivas Gemerek Belediyesi Meclis Başkanı Kim? Sivas Gemerek Belediyesi Meclis Üyeleri isim listesi:

GEMEREK BELEDİYE BAŞKANI KİM: RAHMİ KILIÇDAĞI

GEMEREK BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİLİ: AK PARTİ

GEMEREK BELEDİYE BAŞKANI NERELİ: SİVAS

GEMEREK BELEDİYE BAŞKANININ MESLEĞİ NE: JEOLOJİ MÜHENDİSİ

GEMEREK BELEDİYESİ MESLİS BAŞKANI KİM? RAHMİ KILIÇDAĞI

GEMEREK BELEDİYESİ MESLİS ÜYELERİ:  LİSTE İÇİN TIKLAYINIZ

Remzi KILIÇDAĞI  KİMDİR?

Belediye Başkanı  Sayın Remzi Kılıçdağı’n özgeçmişi 1963 yılında Gemerek’te doğan Remzi Kılıçdağı, Evli ve 3 çocuk babası Remzi Kılıçdağı

1986 Yılında Selçuk Üniversitesi Mühendislik, Mimarlık Fakültesi Jeoloji Mühendisliği bölümünden jeoloji mühendisi olarak mezun oldum. Aynı yıl yüksek lisans eğitimine başladım.Gemerek Belediyesi Fen İşlerinde Jeoloji Mühendisi Olarak görev yaptı. MTA Orta Anadolu 1. Bölge Müdürlüğünde Jeoloji Mühendisi Olarak görev yaptı, Gemerek Tersiyer Havzası Linyit Etütleri Kamp Şefi olarak görev yaptı.

1989-1990 Amasya İli Hamamözü İlçesi Arkutbey Jeotermal Sondaj Kamp Şefliğinde görev yaptı.Sivas İli Sıcak Çermik – Soğuk Çermik Jeotermal Etüt Projelerinde Görev aldı.

1993-1996 Yılları Arasında Sivas İli Metropolitan Projesi Proje Başkanı Olarak Görev yaptı. Bu Projeyle Sivas İli Yerleşim yerleri organize sanayi bölgeleri, katı atık depolama alanları, yer altı ve yer üstü suları gibi kentin geleceğine yönelik proje ve planların hazırlanmasında görev aldı.

1996-1999 yılları arasındsa Kayseri ili Metropolitan proje başkanı olarak görev yaptı. Bu projeyle Kayseri İlinin yeni yerleşim alanlarının belirlenmesi, yer altı ve yer üstü içme suları, organize sanayi bölgeleri, katı atık depolama alanları, yer altı ve kaynak sularının kirliliklerine yönelik çalışmalar ile kayseri ilinin radyo aktif baz haritaları ve eğim haritaları çalışmaları yapıldı.

1999-2002 Kayseri ili Boğazköprü Jeotermal – Karbondioksit sondaj çalışmalarında görev aldı.2002-2006 Yozgat – Tokat İlleri metropolitan proje başkanlığında görev yaptı.

2006 – 2008 yılları arasında Sivas İli Sıcak Çermik Jeotermal alan genişleme çalışmalarında, 2008-2012 yılları arasında Kızılırmak kirlilik parametreleri proje başkanlığı 2012-2013 MTA Genel Müdürlüğü – Maden İşleri Genel Müdürlüğü Proje Çalışmaları ve 2013 Yılında MTA dan emekli olmasının ardından, Aytemiz Madencilik LDT ŞTİ. de genel müdürlüğü görevine getirildi. Aytemiz Madencilik faaliyetleri kapsamında Sivas İli Hafik İlçesi Aktaş Köyü Gürlevik Dağı etekleri krom zenginleştirme fabrikası günlük 1500 ton kapasiteli ve talk zen-ginleştirme tesisi çalışmalarında bulundu.

(Visited 46 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir