Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hangi Parti

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Hangi Parti. Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Hangi Partili Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Kim? Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkanı Hangi Partili? Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyelerinin Parti Dağılımı:

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KİM: TAHİR BÜYÜKAKIN 

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİLİ: AK PARTİ

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI NERELİ: KARAMÜRSEL KOCAELİ

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANININ MESLEĞİ NE: VALİ – KAMU YÖNETİMİ

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MESLİS BAŞKANI KİM? TAHİR BÜYÜKAKIN

KOCAELİ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ MESLİS ÜYELERİ:

AK PARTİ
1. Tahir Büyükakın (Büyükşehir Belediye Başkanı)
2. Yasin Özlü (Başiskele)
3. Emre Kahraman (Başiskele)
4. Hasan Numan Tonka (Başiskele)
5. Nurettin Hoylan (Başiskele)
6. Abdullah Keleş (Başiskele)
7. Bünyamin Çiftçi (Çayırova)
8. Cüneyt Atalay (Çayırova)
9. Burak Fidan (Çayırova)
10. Sadettin Arıkboğa (Çayırova)
11. Fatma Nur Çelik (Çayırova)
12. Zafer Alkan (Çayırova)
13. Muzaffer Bıyık (Darıca)
14. Abdullatif Özkan (Darıca)
15. Bülent Koçak (Darıca)
16. A.Hakan Hocaoğlu (Darıca)
17. İsmail Ramazanoğlu (Darıca)
18. Zeki Aygün (Derince)
19. Ayşe Şiranün (Derince)
20. İbrahim Şirin (Derince)
21. Hamza Macit (Derince)
22. Özhan Kurt (Derince-MHP)
23. Hamza Şayir (Dilovası)
24. Oğuzhan Artut (Dilovası)
25. Adem Çarıkçı (Dilovası)
26. Zinnur Büyükgöz (Gebze)
27. Mahmut Yandık (Gebze)
28. Hasan Soba (Gebze)
29. Yaşar Çakmak (Gebze)
30. Güler Şahin Gençay (Gebze)
31. Sertan Tuncel (Gebze)
32. Ali Yıldırım Sezer (Gölcük)
33. Ömer Burak Barış (Gölcük)
34. Berna Abiş (Gölcük)
35. Baki Özdemir (Gölcük)
36. Mehmet Olhan (Gölcük)
37. Nevin Serra Yenice Demirkol (İzmit)
38. Mustafa Soydabaş (İzmit)
39. Güzin Taştekin (İzmit)
40. Aykut Çağlayan (İzmit)
41. Adnan Turan (Kandıra)
42. İrfan Kurt (Kandıra)
43. İsmail Akalın (Kandıra)
44. İsmail Aysu (Kandıra)
45. İsmet Gürler (Kandıra)
46. İsmail Yıldırım (Karamürsel)
47. Ahmet Utaş (Karamürsel)
48. Serpil Yılmaz (Karamürsel)
49. Mesut Çetinkaya (Karamürsel)
50. Okan Özdikmen (Karamürsel)
51. Mustafa Kocaman (Kartepe)
52. Emine Özdemir (Kartepe)
53. Eda Açıkyol (Kartepe)
54. Enes Aydınlı (Kartepe)
55. Ali Karakaş (Kartepe)
56. Şener Söğüt (Körfez)
57. Selahattin Kabadayıoğlu (Körfez)
58. Faruk Denli (Körfez)
59. İbrahim Çırpan (Körfez)
60. Ertam Peker (Körfez-MHP)

CHP
1. Fatma Kaplan Hürriyet (İzmit)
2. Ünal Özmural (İzmit)
3. Nurettin Bulut (İzmit-İyi Parti)
4. Hakan Tanta (İzmit)
5. Halis Koç (Çayırova)
6. Selim Özcan (Darıca)
7. Göknur Bektaş (Darıca-İyi Parti)
8. Nurcan A. Göktaş (Derince-İyi Parti)
9. M. Nuri Paşa (Derince)
10. H. İbrahim Başçiftçi (Gebze)
11. Gökhan Yamen (Gebze)
12. Pınar Naak (Gölcük)
13. Özgür Yılmaz (Gölcük)
14. Orhan Tanış (Karamürsel)
15. Özlem Çankaya (Kartepe)

SP
1. Mustafa Gürsoy (Başiskele)
2. Zeki Karataş (Dilovası)

İYİ PARTİ
1. Mustafa Gebeş (Kandıra)
2. Engin Taşdemir (CHP-Körfez)
3. Fevzi Canbaz (Körfez)

(Visited 17 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir