Karayazı Belediyesi Belediye Başkanı Hangi Partiden?

Erzurum Karayazı Belediyesi Hangi Parti, Belediye Başkanı Hangi Partiden? Erzurum Karayazı Belediye Başkanı Hangi Partiden? Erzurum Karayazı Belediye Başkanı Kim? Erzurum Karayazı Belediyesi Meclis Başkanı Hangi Partili? Erzurum Karayazı Belediyesi Meclis Başkanı Kim? Erzurum Karayazı Belediyesi Meclis Üyelerinin Listesi. Erzurum Karayazı Belediyesi  31 Mart 2024 Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları ve Meclis Seçim Sonuçları:

KARAYAZI BELEDİYE BAŞKANI KİM: MUAMMER SARIDOĞAN

KARAYAZI BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİLİ:  KAYYUM

KARAYAZI BELEDİYE BAŞKANI NERELİ: YOZGAT

KARAYAZI BELEDİYE BAŞKANININ MESLEĞİ NE: KAYMAKAM

KARAYAZI BELEDİYESİ MESLİS BAŞKANI KİM? MUAMMER SARIDOĞAN

KARAYAZI BELEDİYESİ MESLİS ÜYELERİ:  

Erzurum Karayazı Belediyesi İletişim:

Adres: Yeni Mh. Cumhuriyet Cd. Pk:25830 Karayazı/erzurum, 25830
Telefon: (0442) 541 21 74
Fax: 0442 541 24 40
E-mail : karayazi.bel@gmail.com

Muammer SARIDOĞAN

Karayazı Kaymakamı/Belediye Başkanı

Aslen Bayburtlu olan Muammer SARIDOĞAN, 1982 yılında Yozgat ili Boğazlıyan ilçesinde doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Bayburt’ta tamamladı. 2004 yılında Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden mezun oldu.

2008-2015 yıllarında Bayburt Defterdarlığında Milli Emlak Uzman Yardımcısı ve Defterdarlık Uzmanı olarak görev yaptıktan sonra 2015 yılı Eylül ayı itibariyle Bayburt Kaymakam Adayı olarak İçişleri Bakanlığı Mülki İdare Amirliği mesleğine intisap etti.

Bayburt Valiliğinde il stajını, Giresun-Tirebolu ve Balıkesir-Edremit ilçelerinde Kaymakam Refikliği stajını, Mülkiye Teftiş Kurulu Başkanlığında Teftiş stajını tamamlamış olup, İzmir-Beydağ, Bilecik-Yenipazar ve Trabzon-Köprübaşı ilçelerinde Kaymakam Vekilliği yaptı. 8 ay süreyle İngiltere’nin Liverpool şehrinde Liverpool Üniversitesinde yabancı dil eğitimi aldı ve Birleşik Krallık idari sistemi üzerine bir dizi çalışmalar yaparak yurt dışı stajını tamamladı.

Yurt dışı dönüşü katılmış olduğu Kaymakamlık Kursunu tamamlayarak 2018-2020 yıllarında Adana-Pozantı Kaymakamı, 2020-2021 yıllarında Elazığ-Arıcak Kaymakamı olarak görev yapan Kaymakamımız/Belediye Başkanımız Erzurum Valiliği’nin13/09/2021 tarihli ve 13065 sayılı onayı ile Belediye Başkanlığına atanmış olup, 13/09/2021 tarihi itibariyle Belediyemizdeki görevine başlamıştır.

Kaymakam/Belediye Başkanı Muammer SARIDOĞAN evli ve bir çocuk babası olup İngilizce bilmektedir.

.

 

(Visited 12 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir