Aşkale Belediyesi Belediye Başkanı Hangi Partiden?

Erzurum Aşkale Belediyesi Hangi Parti, Belediye Başkanı Hangi Partiden? Erzurum Aşkale Belediye Başkanı Hangi Partiden? Erzurum Aşkale Belediye Başkanı Kim? Erzurum Aşkale Belediyesi Meclis Başkanı Hangi Partili? Erzurum Aşkale Belediyesi Meclis Başkanı Kim? Erzurum Aşkale Belediyesi Meclis Üyelerinin Listesi. Erzurum Aşkale Belediyesi 31 Mart 2024 Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları ve Meclis Seçim Sonuçları:

AŞKALE BELEDİYE BAŞKANI KİM: AHMET YAPTIRMIŞ

AŞKALE BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİLİ:  AK PARTİ

AŞKALE BELEDİYE BAŞKANI NERELİ: ERZURUM  

AŞKALE BELEDİYE BAŞKANININ MESLEĞİ NE: DİŞ HEKİMİ

AŞKALE BELEDİYESİ MESLİS BAŞKANI KİM? AHMET YAPTIRMIŞ

AŞKALE BELEDİYESİ MESLİS ÜYELERİ:  

Erzurum Aşkale Belediyesi İletişim:

Telefon: (0442) 415 10 05

Adres: Aşkale Belediyesi Yeni, 25500 Aşkale/Erzurum

Özgeçmiş

1965 yılında Aşkale de doğdu Hacettepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Atatürk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesinden mezun oldu . 15 yıl orman ve sağlık bakanlıkların da idari görevlerinde bulundu Siyaset hayatına lise ve üniversite yıllarında Milli Türk Talebe Birliği ve Milli Gençlik Vakfında başlayıp 2004 Mart ayında yapılan mahalli idareler seçimleri ile AK Parti\’den Aşkale Belediye Başkanı olarak aktif siyasete atıldı …

Başarılarla dolu 10 yıllık belediye başkanlığından sonra 1 Kasım 2015 seçimlerinde 26. Dönem Erzurum 6. Sıra Milletvekili adayı oldu . İki yıl boyunca Ağız ve Diş Sağlığı Başhekimliği görevini yürüttü.31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde tekrardan Ak Partiden Aşkale Belediye Başkanı olarak görev aldı. Evli ve 3 çocuk babası olan Yaptırmış İngilizce bilmektedir.

(Visited 16 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir