Afyon İscehisar Belediyesi Belediye Başkanı Hangi Parti

Afyonkarahisar İscehisar Belediyesi Hangi Parti, Belediye Başkanı Hangi Partiden? Afyonkarahisar İscehisar Belediye Başkanı Hangi Partiden? Afyonkarahisar İscehisar Belediye Başkanı Kim? Afyonkarahisar İscehisar Belediyesi Meclis Başkanı Hangi Partili? Afyonkarahisar İscehisar Belediyesi Meclis Başkanı Kim? Afyonkarahisar İscehisar Belediyesi Meclis Üyelerinin Listesi. Afyonkarahisar İscehisar Belediyesi Belediye Başkanlığı Seçim Sonuçları ve Meclis Seçim Sonuçları:

Afyon İscehisar Belediye başkanı 31 Mart 2024 tarihli seçimlere göre yeniden belirlnecek.

İSCEHİSAR BELEDİYE BAŞKANI KİM: AHMET ŞAHİN

İSCEHİSAR BELEDİYE BAŞKANI HANGİ PARTİLİ: DP

İSCEHİSAR BELEDİYE BAŞKANI NERELİ: AFYONKARAHİSAR

İSCEHİSAR BELEDİYE BAŞKANININ MESLEĞİ NE: TİCARET

İSCEHİSAR BELEDİYESİ MESLİS BAŞKANI KİM? AHMET ŞAHİN

İSCEHİSAR BELEDİYESİ MESLİS ÜYELERİ:  

Afyon İsce Hisar Belediyesi İletişim Bilgileri

Adres: Fatih Mah. Dere Sk. No:4

Telefon: 444 03 01

Faks: 272 341 30 96

E-Posta: bilgi@iscehisar.bel.tr

İscehisar Belediye Başkanı Özgeçmişi

Ahmet ŞAHİN Kimdir ?

Ahmet ŞAHİN , 1963 yılında İscehisar İlçesinde doğdu. İlk öğrenimini İscehisar İlkokulunda bitiren Şahin 1974 Yılında Girdiği Devlet Parasız Yatılı Okulu Sınavlarını kazanarak Denizli Cumhuriyet Lisesinde Yatılı Öğrenci olarak başladığı lise eğitimini Afyon cumhuriyet lisesinde tamamlamıştır.

Gazi Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi Sevk ve İdarecilik bölümünü kazanarak yüksek öğrenimini başarı ile tamamlamıştır. Eğitimi sonrası vatani görevini Yedek Subay olarak 241. Piyade Alayında Lüleburgaz’da yerine getirmiştir.

1988 yılında İscehisar Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü sınavını kazanarak İscehisar Belediyesinde Yazı İşleri Müdürlüğü görevine atanan Ahmet ŞAHİN, 3 yıl bu görevi yürüttükten sonra Yeterlilik Sınavı İle İl Mahalli İdareler Kontrolörü olarak 1992 yılında Afyonkarahisar Valiliği emrine atanmıştır.

Afyon Valiliğinde Mahalli İdareler Kontrolörü olarak 18 yıl görev yaptıktan sonra İscehisar Belediyesine Başkan Yardımcısı olarak atanmış, 1 yıl Belediye Başkan Yardımcılığı yaptıktan sonra, 2010 Yılında Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi olan Sandıklı Belediyesinde Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanmıştır. Sandıklıda 4 yıl belediye başkan yardımcılığı görevini tamamladıktan sonra Şuhut Belediye Başkan Yardımcılığı görevine atanmış orada ki 4 yıllık Belediye Başkan Yardımcılığını da tamamladıktan , Mahalli İdarelerdeki ve Belediyelerdeki 29 Yıllık Memuriyet Görevini 30 Kasım 2018 Tarihinde Emekliye Ayrılmak Suretiyle Noktalamıştır.

Ahmet Şahin, İscehisar Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifinin kurulmasında ve Denetim Kurulunda, İscehisar Spor Kulübünde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Genel Kaptanlık görevinde bulunmuştur. Afyon Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunda Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev yapan Ahmet ŞAHİN, Aynı yıllarda Hakem kurulu Üyeliği, Yörük Türkmen Derneklerinde ve İşsizler Derneğinde görev almıştır. Aynı zamanda İSUMED (İscehisarlı Üniversiteli Mezunlar Derneği) kurucusudur. Afyonkarahisar Avrupalı Türk işadamları konseyi inovasyon başkanıdır.

Evli Dört çocuk babası olan Ahmet ŞAHİN, Fransızca bilmektedir.

 

(Visited 28 times, 1 visits today)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir